Rozkład jazdy autobusów szkolnych

 

   

ODOJAZD DO SZKOŁY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZEGRZU POMORSKIM

AUTOBUS

BUS

Konikowo

6:56

 

Przyjeżdża z Kurozwęcza

Chałupy

6:58

Świeszyno Gimnazjum

OPIEKUN

7:01

 

Chłopska Kępa

7:03

Chłopska Kępa- kl. IV i VI

6:56

Strzekęcino

7:06

Strzekęcino

6:58

Niedalino

7:11

Niedalino

7:03

Zegrze skrz.

7:14

Zegrze Pomorskie-szkoła

OPIEKUN

7:08

Sieranie skrz.

7:17

Kurozwęcz

7:15

Sieranie

7:20

Czaple

7:22

Sieranie skrz

7:22

Zegrze Pomorskie - szkoła

7:27

Zegrze Pomorskie

7:24

Zegrzyn

7:32

Dowozi uczniów do Gimnazjum
w Świeszynie

Zegrze Pomorskie - szkoła

7:37

Dowozi uczniów do Gimnazjum
w Świeszynie


ODJAZD UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZEGRZU POMORSKIM 

PO ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH

        

 

AUTOBUS

BUS

 

Przyjeżdża

z Konikowa

 

OPIEKUN

Przyjeżdża

z Konikowa

 

Zegrze Pomorskie

            szkoła

12:25

 

13:20

14:10

14:35

Sieranie

12:31

13:25

-------

14:39

Niedalino

12:45

13:35

14:21

14:47

Strzekęcino

12:48

13:40

14:25

14:50

Chłopska Kępa

12:49

13:43

14:27

14:53

Świeszyno szkoła

12:52

13:45

14:30

14:55

Chałupy

12:55

13:47

 Zostaje
w Świeszynie

Zostaje
w Świeszynie

Konikowo

12:58

13:50

Koszalin

Zostaje w Konikowie

Zostaje w Konikowie

BUS odwozi dzieci do miejscowości Zegrzyn, Czaple, Kurozwęcz.

Bus przyjeżdża do Zegrza Pomorskiego na 12:15. Rozwozi dzieci po lekcjach
o godzinie 12:15, 13:10, 14:10 i 16:13. Zabiera też uczniów Gimnazjum, którzy do Zegrza dojadą autobusem, o 14:02 i 14:56.