Plan pracy szkoły w roku szkolnym 2016/2017

 

SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

WRZESIEŃ

  

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

  1.

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017: 

1 września

M. Korus,
A. Kozakowska

2.

Udział w akcji „Bezpieczne życie”.

12 września

J. Krzyściak,
A. Kozakowska

  3.

 Wybory do Samorządu Szkolnego

    wrzesień

 E. Kocińska

  4.

 Sprzątanie Świata

    wrzesień

  1. Jońska, A. Okoń

  5.

 Dzień Chłopaka

 30 września

 E. Kocińska

  6.

Akcja „Góra grosza”

 wrzesień -  maj

M. Czarnecka- Hajdun


PAŹDZIERNIK

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

  1.

 Pasowanie uczniów klas pierwszych.
Dzień Nauczyciela 

   październik

  1. Kozakowska

  2.

Spotkanie czytelnicze

  październik

 M. Bartos

  3.

 Konkurs Pięknego czytania

  październik

 M. Bartos

  4.

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje szkolne

 zgodnie z planem organizatorów

 D. Szwabo

  5.

70 lecie Szkoły Podstawowej w Zegrzu Pomorskim
- występ
-muzyka
- prezentacja multimedialna

 

28 października

 

M. Bartos
A. Jońska
D. Szwabo, M. Czarnecka-Hajdun

  6.

Codeweek – Tydzień Kodowania

15-23 października

M. Czarnecka-Hajdun


 LISTOPAD

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

   1.

 Szkolne obchody Dnia Niepodległości

  listopad

 J. Krzysciak

  2.

„Bądź życzliwy każdego dnia” – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy

  listopad

Opiekun SU- E. Kocińska
M. Czarnecka-Hajdun

  3.

 Tydzień Życzliwości i Pozdrowień – bank pozdrowień i życzeń

18 – 22 listopada

  4.

 Plebiscyt Życzliwości

  listopad

  5.

 Dzień Pluszowego Misia kl. 0-III

  listopad

J. Ornatek-Sokół

  6.

 Zabawa Andrzejkowa

  listopad

Wychowawcy klas       

 

GRUDZIEŃ

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

 1.

Akcja „I ty możesz zostać świętym Mikołajem” – akcja charytatywna

1 – 16 grudnia

  M. Czarnecka-Hajdun

 2.

Turniej Tenisa Stołowego - dziewczęta

 grudzień

 D. Szwabo

 3.

Spotkanie z Mikołajem w klasach

  grudzień

 wych. klas

  4.

Godzina kodowania

grudzień

  M. Czarnecka-Hajdun

  5.

 Konkurs Plastyczny „Stroik świąteczny, kartka świąteczna”

ok. 10 grudnia

 E. Kocińska

  6.

 Wigilia szkolna

  grudzień

 A.Okoń,
ks. B. Gibczyński

  7.

Jasełka

grudzień/ styczeń

  1. Okoń


 STYCZEŃ

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

 Odpowiedzialni

 1.

Akcja: „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”

 Bal karnawałowy

zgodnie z planem organizatorów zewnętrznych

 J. Ornatek-Sokół

 2.

 Turniej klasowy ,,Dwa ognie”

  styczeń

 D. Szwabo

 3.

 Spotkanie  czytelnicze

  styczeń

 M. Bartos

 4.

 Dzień Babci i Dziadka

  styczeń

 J. Ornatek-Sokół, A.Kozakowska,             A. Jońska,J. Krzyściak


LUTY


Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

 Odpowiedzialni

  1.

 Dzień Bezpiecznego Internetu

   luty

 M. Czarnecka-Hajdun
   


MARZEC


Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

 Odpowiedzialni

 1.

 Dzień kobiet

 marzec

 Opiekun SU- E.  Kocińska

  2.  

 Szkolne obchody Dnia Wiosny

 21.marca

A.Jońska
A.Kozakowska

   

  3. 

„Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” – eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego dla klas I-VI

zgodnie z planem organizatorów zewnętrznych

 M. Bartos

  4.

 Korrida szkolna

 marzec/ kwiecień

 M. Bartos,

   5.  

Szkolny konkurs matematyczny

 marzec/ kwiecień

M. Czarnecka-Hajdun, M. Korus

   6.

 Turniej Szkolny w Halowej Piłce Nożnej

 marzec

 D. Szwabo

   7.  

 Turniej Szkolny w Piłce Koszykowej

 marzec

 D. Szwabo

      8. 

Spotkanie czytelnicze

 marzec

 M. Bartos

 

 KWIECIEŃ

 

Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

 Odpowiedzialni

1.

 Szkolny Konkurs Plastyczny „  Najpiękniejsza palma i pisanka”

kwiecień

E. Kocińska

2.

Konkurs powiatowy Muzeum w Koszalinie „Cztery pory tradycji” na pisankę i palmę wielkanocną

kwiecień

J. Krzyściak

3.

 Szkolne obchody Dnia Ziemi.

 22 kwiecień

  1. Okoń

4.

 Korrida gminna

 kwiecień/maj

 M. Bartos, A. Jońska

5.

Międzyszkolny konkurs matematyczny

kwiecień/maj

M. Czarnecka-Hajdun, M. Korus, A. Jońska

 6 .

 Święto Konstytucji 3 Maja

 kwiecień/maj

 J. Krzyściak

   7.

Ogólnopolski turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego- eliminacje szkolne

 kwiecień/maj

 D. Szwabo


  MAJ

 

Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

 Odpowiedzialni

 1.

Konkurs Gminny „Młode Talenty Gminy Świeszyno”

maj

  1. Jońska

 2.

 Mistrzostwa w „Tabliczce Mnożenia”

 maj

J. Krzyściak, A. Jońska

 3.

 Spotkanie czytelnicze

 maj

 M. Bartos

 4.

 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – powiatowy

 zgodnie z planem organizatorów

 D. Szwabo

 5. 

  

Wycieczka szkolna

maj

A.Jońska,
J. Krzyściak,
D. Szwabo

6.

Dzień Scratcha

maj

M. Czarnecka-Hajdun

 

CZERWIEC


Lp.

 Rodzaj imprezy – uroczystości -zadania

Termin

 Odpowiedzialni

 1.

 Dzień Sportu

 czerwiec

 D. Szwabo

 2.

 IV Turniej Rekreacyjno – Sportowy o Puchar Wójta Świeszyno i Prezesa KKPN BAŁTYK

zgodnie z planem organizatorów

 D. Szwabo

 3.

Wyjazd na basen

czerwiec

  1. Kozakowska

 4.

 Uroczyste zakończenie oddziału 0

  czerwiec

 J. Ornatek-Sokół

 5.

 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  czerwiec

  1. Jońska