Wykaz podręczników szkolnych w roku szkolnym 2016/2017

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW  NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Oddział Przedszkolny:

1.Edukacja przedszkolna:  Kolorowy start, Wiesława Żaba-Żabińska, MAC.

2. Religia: Jesteśmy dziećmi Boga, Władysław Kubik, WAM Kraków

Klasa I

Edukacja wczesnoszkolna: Elementarz- MEN,  Ćwiczenia z pomysłem, WSiP.

Język angielski: Young Treetops 1, Oxford University Press.

Religia: Jesteśmy w rodzinie Pana  Jezusa+ ćwiczenia, WAM Kraków.

Klasa II:

Edukacja wczesnoszkolna: Nasza szkoła- podręcznik, Nasza szkoła-  matematyka- MEN, Ćwiczenia z pomysłem, Ćwiczenia z pomysłem – matematyka, WSiP.

Język angielski: Young Treetops 2, Oxford University Press.

Religia: Kochamy Pana Jezusa + ćwiczenia, WAM.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna Nasza szkoła- podręcznik, Nasza szkoła-  matematyka- MEN, Ćwiczenia z pomysłem,

Ćwiczenia z pomysłem – matematyka, WSiP.

Język angielski: Young Treetops 3, Oxford University Press.

Religia: Przyjmujemy Pana Jezusa + zeszyt ćwiczeń, Władysław Kubik, WAM Kraków.

Klasa IV:

Język polski: Między nami, Ćwiczenia wersja B,  GWO;

Matematyka: Matematyka z plusem,  Ćwiczenia: Arytmetyka (B 1/2), Geometria (B 2/2), GWO.

Język angielski: Steps Forward 1, Oxford University Press.

Historia i społeczeństwo: My i historia, PWN/Nowa Era.

Przyroda: Tajemnice przyrody, Nowa Era.

Muzyka: Lekcja muzyki, Nowa Era.

Zajęcia komputerowe: Lubię to!, Nowa Era.

Zajęcia techniczne : Jak to działa?, Nowa Era.

Religia: Zaproszeni przez Boga, WAM Kraków

Klasa V:

Język polski: Teraz polski!”-Podręcznik do kształcenia literackiego, kulturowego i językowego dla klasy 5 wraz z dodatkiem „Sprawdź się!/O świętach” „Teraz polski!”, Zeszyt ćwiczeń dla klasy 5, Nowa Era.

Język angielski: Steps Forwards 2.,  Oxford University Press.

Historia i społeczeństwo: Podręcznik i ćwiczenia: „My i historia”- Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, PWN.

Matematyka: Matematyka 5. Podręcznik. NOWA wersja, M. Dobrowolska, M. Karpiński, P. Zarzycki, M. Jucewicz,  GWO.  Zeszyt ćwiczeń. Liczby i ułamki cz. 1. Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan,  Zeszyt ćwiczeń. Liczby i ułamki cz. 2.- Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan. Zeszyt ćwiczeń. Geometria - M. Dobrowolska, A. Mysior, P. Zarzycki.

Przyroda: Tajemnice przyrody - bez ćwiczeń,  Janina Ślósarczyk, Ryszard Kozik, Feliks Szlajfer, Nowa Era.

Muzyka:  „Muzyczny Świat”  , Teresa Wójcik, MAC.

Plastyka:  „ Do dzieła!”,  Nowa Era

Zajęcia komputerowe: Z nowym bitem. Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej. Klasa V – Grażyna Koba Wyd. MIGRA

Zajęcia techniczne:  „Jak to działa” Podręcznik z ćwiczeniami   do klasy IV-VI, Lech Łabecki, Marta Łabecka, Nowa Era.

Religia: Obdarowani przez Boga,  Ks. Zbigniew Marek, WAM Kraków.

Wychowanie do życia w rodzinie: „ Wędrując ku dorosłości”-  ćwiczenia, T. Król, K. Maśnik, J. Nowakowski, G. Renkiewicz, RUBIKON.

Klasa VI:

Język polski: „Teraz polski!”, Podręcznik do kształcenia literackiego, kulturowego i językowego dla klasy 6 wraz z dodatkiem „Sprawdź się!/O świętach” „Teraz polski!”- Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6, A. Klimowicz, Nowa Era.

Język angielski: Steps In English 3- podręcznik, Tim Falla, Oxford University Press.

Historia i społeczeństwo: Podręcznik: „My i historia”+ Zeszyt ćwiczeń: „My i historia”, Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, PWN.

Matematyka: Matematyka 6. Podręcznik. NOWA wersja , M. Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki, GWO,  Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Część 1- Praca zbiorowa. Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Część 2- A. Demby, M. Dobrowolska, M. Jucewicz, P. Zarzycki. Zeszyt ćwiczeń. Geometria- M. Dobrowolska, M. Jucewicz, P. Zarzycki.

Przyroda: „Tajemnice przyrody” - NOWA wersja- bez ćwiczeń,  J.Stawarz, F. Szlajfer, H.Kowalczyk, Nowa  Era.

Muzyka:  „ Muzyczny Świat”  , Teresa Wójcik, MAC.

Plastyka : Do dzieła!, J. Lukas, K. Onak,  Nowa Era. (ten sam podręcznik co w klasie V)

Zajęcia komputerowe: Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI, Grażyna Koba, MiGra.

Zajęcia techniczne: „Jak to działa” Podręcznik z ćwiczeniami   do klasy IV-VI, Lech Łabecki, Marta Łabecka, Nowa Era.

Religia: Przemienieni przez Boga (nowa wersja) + ćwiczenia, Ks. Zbigniew Marek, WAM Kraków.