10 czerwca 2016 14:41 | Aktualności

Turniej sportowy w Konikowie

W piątek 10 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Konikowie zostały przeprowadzone międzyszkolne zawody sportowe pod hasłem „Sport i zabawa”. Impreza przeznaczona była dla uczniów klas IV - VI. Do konkursu zgłosiły się 4 zespoły. Dwie drużyny z Konikowa, drużyna z Dunowa i nasz zespół z Zegrza Pomorskiego. Głównym celem turnieju była wspólna zabawa oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Na początku Dyrektor Szkoły Podstawowej w Konikowie Pani Dorota Nitka serdecznie powitała przybyłych sportowców i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Następnie zawodnicy z okrzykiem bojowym przystąpili do rywalizacji. Uczestnicy popisali się m.in. umiejętnościami w biegu z piłkami, w rzutach do celu, w skokach na piłkach, w prowadzeniu piłki nogą i w biegu z kozłowaniem piłki.

Swoje zmagania dzieci zakończyły następująco:

I miejsce - Szkoła Podstawowa Konikowo I

II miejsce- Szkoła Podstawowa  Dunowo

III miejsce- Szkoła Podstawowa Konikowo II

IV miejsce Szkoła Podstawowa Zegrze Pomorskie

W nagrodę każda grupa otrzymała puchary, dyplomy.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodkie smakołyki.

Wszystkim sportowcom serdecznie dziękujemy.