21 czerwca 2016 15:07 | Aktualności

W dniu 21 czerwca 2016r. na boisku sportowym Orlik przy Gimnazjum w Świeszynie uczniowie klas I – III  rozegrali VI Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KPPN Bałtyk Koszalin. Do rozgrywek zgłoszone zostały trzy zespoły z Dunowa, Konikowa i Zegrza Pomorskiego. Rywalizacja była zacięta. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, a licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele i inni młodzi kibice głośno dopingowali swoje drużyny.

Rywalizację wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej z Konikowa. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

Najlepsi otrzymali puchar a wszyscy uczestnicy rozgrywek pamiątkowe medale oraz nagrody, które wręczyli – Wójt Gminy Świeszyno –Pani Ewa Korczaki  i prezes KKPN Bałtyk Koszalin – Dariusz Płaczkiewicz

Tabela końcowa
1. Konikowo
2. Zegrze Pomorskie
3. Dunowo.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali posiłek i napój chłodzący!