28 kwietnia 2017 21:55 | Aktualności

12 miejsce w Polsce Szkół Bezpiecznych w Internecie

Od 1 września 2016r. nasza szkoła  uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie edukacyjnym Bezpiecznie Tu i Tam, ogłoszonym przez Fundację Orange. Koordynatorką projektu była pani Monika Czarnecka-Hajdun.  Konkurs był doskonałą formą szkolenia i pedagogizacji całej społeczności szkolnej z zakresu bezpieczeństwa w Internecie. Do udziału w konkursie zgłosiło się 403 szkół z całej Polski. Uczestniczyło w nim 100 000 dzieci, ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.  Szkoła z Zegrzu Pom. znalazła się tuż za czołówką zajmując 12 miejsce w Polsce i 2 miejsce w województwie zachodniopomorskim. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wspólne działania dla zwiększenia bezpieczeństwa w Internecie.