10 maja 2017 09:55 | Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KONIKOWIE.

Tradycją stało się, że co roku w Szkole Podstawowej w Konikowie organizowany jest Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. Dnia 24.04.2017 na hali sportowej spotkały się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zegrzu Pomorskim oraz reprezentacje gospodarzy –Szkoły Podstawowej w Konikowie. Głównym celem  turnieju było promowanie aktywności fizycznej,  promowanie piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej oraz dobrej zabawy w duchu fair play.  Jednak każdy turniej musi mieć swojego zwycięzcę –tym razem najlepiej spisała się drużyna dziewcząt z SP Konikowo. Drugi stopień podium zajęła drużyna z SP Zegrza Pomorskiego, trzecie należało do drugiego zespołu dziewcząt z SP Konikowa.

Nie była to jedyna rywalizacja sportowa tego dnia. Swoje towarzyskie mecze rozegrali chłopcy z klas I-III obu szkół. Młodzi sportowcy spisali się na medal! Wszystkim dopisywał świetny humor i  chęć zabawy !

Drużyny z SP Konikowo przygotował Bartłomiej Kuniczuk, natomiast zespoły z Zegrza Pomorskiego Dariusz Szwabo.