08 października 2017 21:25 | Aktualności

Wycieczka do Zieleniewa

W minioną sobotę 30 września br. grupa ponad 50 dzieci  ze Szkoły podstawowej  w Zegrzu Pomorskim uczestniczyła w wyjeździe do Parku rozrywki w Zieleniewie koło Kołobrzegu. Wyjazd został zorganizowany przez Caritas parafialną, której patronuje Parafia p.w. MB Częstochowskiej w Zegrzu Pomorskim. Opiekunowie wraz z  rodzicami zatroszczyli się o ciekawy program dla dzieci. Wszyscy dotarli na miejsce o godz. 10.00. Po rejestracji rozpoczęły się zabawy edukacyjne. Wymęczeni ilością atrakcji, po smacznym obiedzie, wszyscy mogli do woli korzystać z atrakcji Parku. Największym powodzeniem cieszyła się przejażdżka autem terenowym, a także autodrom. Najwięcej emocji i lęku wywołała przejażdżka rowerem na linie. Większość nie miała odwagi spróbować tego wyzwania; niektórzy w ostatnim momencie rezygnowali, z powodu lęku wysokości. Byli jednak odważni, wśród nich dziewczęta, które podjęły się tego trudnego zadania, co wywołało podziw i szacunek pozostałych. Pogoda przez cały dzień była cudowna. Pełni wrażeń powróciliśmy do domów około godziny. 18.00.

Dziękuję organizatorom, opiekunom, rodzicom za zaufanie, a dzieciom za pięknie spędzony czas.

W nadziei, że ten wyjazd nie był ostatnim, wszystkim raz jeszcze dziękuję.

Opracowanie: ks. Bogdan Gibczyński  proboszcz