17 października 2017 08:48 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W poniedziałek 16 października członkowie koła teatralnego zaprosili nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i przedstawicieli Rady Rodziców na spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie uczcili ten dzień odświętnymi strojami galowymi. Od rana składali życzenia swoim wychowawcom, wręczali im kwiaty i laurki.

Aby uczcić to ważne szkolne święto, uczniowie pod kierunkiem Marty Bartos zaprezentowali humorystyczny program pod tytułem „Warsztaty nowoczesnej edukacji” oraz piosenki po polsku i po angielsku.

Dyrektor szkoły, Małgorzata Korus wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę w roku szkolnym 2016/2017 dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Otrzymali je: Monika Czarnecka-Hajdun, Joanna Krzyściak – nagrody Wójta Gminy Świeszyno; Ewa Kocińska, Alicja Jońska, Krystyna Potoniec, Bożena Zielińska, Katarzyna Potoniec, Marcin Łepkowski – nagrody dyrektora szkoły.

Pani Ewa Kocińska zaprezentowała galerię portretów pracowników szkoły przygotowanych przez uczniów. Po wszystkich atrakcjach w miłej atmosferze wróciliśmy na lekcje.