18 października 2017 15:35 | Aktualności

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w naszej szkole

W dniach 16-17 października uczniowie klas VI i VII wzięli udział w szkolnych eliminacjach konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa zachodniopomorskiego, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Jako pierwszy odbył się konkurs języka polskiego, następnie konkurs matematyczny, a kolejnego dnia – języka angielskiego. Uczniowie pod okiem komisji przez 45 minut rozwiązywali zadania, które sprawdzały ich wiedzę i umiejętności z zakresu każdego z przedmiotów nauczania objętych konkursem. W wyniku tych eliminacji do konkursu na szczeblu rejonowym, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 10 w Koszalinie w dniach 20-22 listopada, zakwalifikowali się uczniowie:

Konkurs Języka Polskiego – Miłosz Lesiuk i Aleksandra Brulińska

Konkurs Matematyczny – Kornel Ruszczak i Nikola Rembowska

Konkurs Języka Angielskiego – Aleksandra Brulińska

Wszystkim uczniom gratulujemy!
Trzymamy kciuki za wasze wyniki na dalszych etapach konkursów!