14 stycznia 2018 00:34 | Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zegrzu Pomorskim

Szkolny finał WOŚP połączony był w szkole z obchodami Dnia Babci i Dziadka, którzy licznie przybyli na zaproszenie swoich wnucząt. W trakcie uroczystości obejrzeli oni przygotowane przez dzieci występy, wzięli udział w wielu konkursach o tytuł Superbabci i Superdziadka, a także wysłuchali muzyki na żywo granej przez zespół Simply Duo oraz Cecylianki. W szkole nie zabrakło też zaproszonych przedstawicieli samorządu gminnego. Licytację wielu przedmiotów podarowanych przez koszaliński sztab WOŚP, rodziców uczniów, a także firmę Poldanor S.A., Sklep Spożywczy"Pod lipą" Włądysława Kudlika, Przewodniczącego Rady Gminy Świeszyno Jacka Marcinkowskiego i wielu mieszkańców naszej gminy, prowadził, jak co roku, Mieczysław Szocik. W szkole zorganizowaliśmy kawiarenkę z ciastami i napojami, a także gręfantową, w której główną nagrodę - wieloczynnościowy robot kuchenny- zdobył Łukasz Kurowski, uczeń klasy III.

Całkowity dochód z imprezy, w wysokości  7 149, 04 zł, został przekazany do koszalińskiego sztabu WOŚP za pośrednictwem Mieczysława Szocika.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczestnikom i organizatorom.

Widzimy się za rok!