28 listopada 2019 20:12 | Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2019

26 listopada 2019 roku w  naszej szkole  obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, który był adresowany dla naszych najmłodszych dzieci, czyli przedszkolaków, pierwszoklasistów, drugoklasistów i trzecioklasistów.  Każde dziecko w tym dniu przyszło z pluszowym przyjacielem. Po raz kolejny odwiedziły nas misie duże, małe, puchate i kolorowe. W tym roku dzieci zaczęły od obejrzenia prezentacji na temat historii powstania święta pluszowego misia. zaprezentowali wiersze  Dzieci zaśpiewały swoim misiom tradycyjne sto lat, wspólnie z panią Asią zatańczyły taniec dla misiów. Następnie dzieci uczestniczyły          w konkursie pod tytułem „Co wiesz o misiach z bajek, filmów oraz o tych prawdziwych niedźwiedziach?”. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie misiowe żelki. Następnie dzieci miały za zadanie pokolorować wybranego misia lub narysować samemu. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło miłych wrażeń.